POZASTAVENÍ 2.7. - 6.7.

Březen 2012

Je to moje vina??Ano,je a určitě...

13. března 2012 v 15:49 | !Colour!♥ |  Moje zprávy-!Colour!♥
Ahoj:)Nevím proč,ani jak,ale stalo se to...Je mi to líto,ale asi to muselo přijít.Spoluadminky nejsou aktivní,mě to nebaví,nikdo sem nechodí...Tak na co tu mám ještě být??Možná ste už z názvu poznaly,co tím myslím...Je mi to doopravdy líto,ale mě to tady vůbec nebaví.Ani nevím jestli mi to je líto,ale asi ano.Strávila sem tu tři krásné měsíce,na které doopravdy nezapomenu.Neříkám,ani si to nemyslím,že to byly tři blbý promarněný měsíce,který sem mohla využít jinak.Ano,mohla sem je využít jinak,ale já to neudělala,radši se věnovala mému milovanému blogu.Ach jo,když na to teď pomyslím...
Pokud ste pořád nepochopily o co tu "de" tak si přečtěte ještě tohle,možná se vám už konečně rozsvítí, o tom,o čem tu pořád píšu:"Na tenhle blog nikdy nezapomenu.Pamatuju si i to,jak sem to tu v červnu otevřela.Učila sem se ještě milion věcí,nevědělasem ani to,jak se přednastavý článek,nebo jak se dělají animace z videí,jak se dělá layout apod.Ano,mnoho věcí sem se tu naučila,a proto na něj nezapomenu.Budu na tenhle blog myslet v kladným i záporným smyslu.Taky si vzpomínám na tu letní párty 22.července pro Selenu."Už víte o čem tu celou dobu melu a melu??
Tenhle článek sem chtěla napsat už dřív,jenže já na to neměla síly.Opouštím to tu,ano,už se nevrátím.Jestli tohle čtou spoluadminky,ať mi klidně napíšou na meil,skype nebo FB.Tam vám o tom řeknu víc,i víc důvodů,proč na tomhle blogu nechci být...Možná vám ho i svěřím a vyberu si i adminku a tu která bude nadále spoluadminka.To ještě nevím.Měla sem tady naplánovanou VELKOU REKONSTRUKCI,ale jak vidíte,tak ta tay už ode mě nebude...Takže já se s vámi tímhle článkem navždy loučím.Znova říkám že mi je to hrozně líto,ale nedalo se nic dělat,nebavilo mě to tu...a sem zase u toho,pokud to chcete slyšet znova a znova,čtěte dokola celej článek:D
Tak doopravdy,zdravý se s vámi vaše adminka
!Colour!♥
(P.S.Omlouvám se za chyby v článku)


Objednej si png!!

7. března 2012 v 18:03 | !Colour!♥ |  Objednej si!
xx
Ahoj:)Tak mě napadla objednávka png.Sice vím, že si nikdo neobjedná,ale můj neslavný blog si to dovolit může ne??:DTakže,pokud někdo chce,tak ať napíše tohle do komentářů:
001.Jméno
002.Blog
003.Co na png(Celebritu nebo např. zvíře??)
004.Dokdy to má být hotové??
005.Souhlasíš s pravidly?
Takže vše:)
Ale ještě musíte souhlasit s pravidly:
001.Neměň nic na png!!
002.Nedávej png do žádné své grafiky!!
003.Budeš vždy dávat zdroj!!
004.Nebudeš png vydávat za svoje!!
004.
Můžeš ale..
001.Upravovat velikost png
002.Vždycky se mě zeptat než něco na png upravíš
Ok??
A teď s kým png dělám:
001.Celebrity
002.Zvířata
003.Věci(Jako třeba ty pírka)
..nedělám:
001.S Tokio Hotel,Justinem Bieberem,Naruto atd...!!
002.komiksama
003.sporty(Tenis,fotbal atd..!)

Dneska Online?

7. března 2012 v 16:23 | !Colour!♥ |  Moje zprávy-!Colour!♥
Takže se dneska hlásííím podruhé!:DRekord!:DZítra tu nebudu ani v pátek, možná ani přes víkend,tak se budu snažit přidat pár grafiky,fashion atd...A taky mě napadlo, že by sem mohla přidávat díly seriálů.Co vy na to?Zkusím to,ale nezaručuju:DMimochodem, líbí se vám Ptakopysk Perry ALIAS Agent P??:DMožná udělám objednávku Png:)
!Colour!♥

2 kolo SONC-CELEBRITA

7. března 2012 v 13:26 | !Colour!♥ |  SONC-CELEBRITA
xx
Fůůůů!:DCaw!Já mám momentálně jarní prázdniny,takže super!:DMaj je jen Jižní Čechy a např. Praha už je má za sebou!CHACHA!:DTakže k Sonc...:)
V 1 kole SONC-CELEBRITA vypadla Lucka se Zendayou Coleman, protože měla nejmíň hlasů(1 hlas). Ostatní postoupily do dalšího kola, tedy do druhého. Pravidla stejná takže pustíme se do toho:)
Nejdřív ceny pro Lucku:)

Ahojté ako sa máte?

3. března 2012 v 10:39 | Pavli
Ahojte ako sa máte lebo ja sa mám super.Pozerám Upírske Denníky na webe a prepáčte , že nič nepridávam len nestíham viete škola mám 2 blogy a nestíham + tento fú.
A ešte už neviem čo som chcela. Smějící se
Aha už viem chcela by som adminku požiadať,že či nemožem urobiť popisky do menu a nastaviť ich rpsoím potom mi odpíš adminka.

Potřebuju znovu nastartovat...

2. března 2012 v 18:23 | !Colour!♥ |  Moje zprávy-!Colour!♥
Ahoj:) U nás konečně jarní prázdniny! Já na ně čekám celej svůj život a najednou mě bolí hrozně v krku,mám děsnej kašel,motá se mi hlava a musim za sebou vláčet milion kapesníků...No:D Potřebuju znovu nastartovat. Jako kdyby můj mozek přijímal zprávy až po půl hodině, zachvilku jako kdyby můj mozek měl vybouchnout na miliardu malých kousíčků a já ještě nevím co:D Už se mi nechce nic přidávat, a ani nevím, jestli přidám něco zejtra...Ach jo!!I HATE!:D
DNESKA ROZHODNĚ NIC UŽ NEPŘIDÁM!!!!:D
Hudbu!!Chci tancovat!:D